Kategoriler
Hunca Life Kampanyalar

Yaz Gibi Paket

35 HP Siparişinize Yaz Paketi 14,99 TL!

HuncaLife Ücretsiz Üyelik için Tıklayın

Kampanya Koşulları :

  • Kampanya 16 Temmuz tarihinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için toplanacak puanların tek faturada gerçekleşmesi gerekmektedir.
  • Kampanya fiyatı, temsilci fiyatıdır.
  • Kampanya katlamalıdır.
  • Kampanya kapsamındaki ürünler prim değersizdir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır, stokların tükenmesi halinde kampanya kapatılacaktır.
  • Kampanya Ürünleri 50917 : 27105 Nature Balance Deodorant Stick Aloe Vera Özlü 45 gr + 27339 Soft Time Beauty Tüy Dökücü Krem – Gül Özlü 100ml + 27310 Huncalife Parfümlü Vücut Spreyi Love Story 250 ml

Nature Balance Deodorant Stick Aloe Vera Özlü

Cildinizle ve doğayla dost özel formülü ile ter kokusunu kontrol altına alır. İçeriğindeki aloe vera ve yeşil çay özleri ile yoğun nemlendirme etkisi desteklenmiştir. Huncalife deostick ile gün boyu ferahlığı ve temizliği hissedin. Cildi tahriş eden ve terlemeyi engelleyen aluminyum tuzlarını içermez. Triclosan içermez. Paraben içermez. Parafin içermez. Temiz ve kuru cilde uygulayınız. Cilde uyguladıktan sonra kurumasını bekleyiniz sonra giysinizi giyiniz.

Soft Time Beauty Tüy Dökücü Krem

Uzun Süren Pürüzsüzlük. Öncelikle uygulama yapılacak bölgenin küçük bir bölümünde 3-4 dk beklettikten sonra spatula yardımı ile temizleyin ve durulayınız. Herhangi bir kızarıklık, tahriş, kaşıntı hissi oluşmamışsa, cildinizin tamamı için uygulanabilirdir. Uygulama yapmak istediğiniz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Soft Time Beauty tüy dökücü kremi kalın bir tabaka halinde tüylerin üzerini kapatacak şekilde sürünüz. Ovalamayınız. Kremi, uygulanan bölge üzerinde minimum 3 dk bırakınız. Sonrasında spatula ile küçük bir alanı temizleyiniz; eğer tüyler kolayca temizlenmiyorsa toplamda 7 dakikayı geçmeyecek şekilde kremi biraz daha bekletiniz. Soft Time Beauty tüy dökücü kremin tümünü, spatula ile temizledikten sonra bol ılık su ile durulayınız. Sabun kullanmamaya ve hassas kurulamaya dikkat ediniz. Bacak, kol, koltukaltı ve bikini bölgesinde güvenle kullanılabilir.

Huncalife Parfümlü Vücut Spreyi Love Story

İçeriğindeki bitkisel nemlendirici ile cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Özellikli kokusu ile cildinize ferahlık ve tazelik verir. Hoş kokusu ile cildinizi serinletir, ferahlamanızı sağlar. Yaklaşık 15cm uzaktan vücudunuza püskürterek kullanabilirsiniz. Giysi üzerine değil tene uygulayınız. Body Mist spreyleri kumaşa sıkılır ise koku değişebilir. Banyo sonrasında kullanımı uygundur. Body mist uygulanmış bir vücut ile güneşlenilmemesi önerilir.

HuncaLife Ücretsiz Üyelik için Tıklayın

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?