Kategoriler
HuncaLife Ürünleri

Skin Perfect Manuka Özlü Cilt Bakım Serisi

#skinperfect #manuka #ciltbakım Yeni Skin Perfect Manuka Özlü Cilt Bakım serisi ile manuka balının zengin dokusunu, onarıcı gücünü ve yoğun nemlendirici etkisini keşfetmeye hazır mısın ?

Adını Yeni Zelanda’da yetişen Manuka çiçeklerinden alan Manuka balı, 19. yüzyılın başlarında arıların bu bitki ile tozlaşması ile ortaya çıkmıştır. Manuka balının yıllık üretimi sadece 1.7 tondur ve Yeni Zelanda’dan tüm dünyaya mühürlü kutular içerisinde ihraç edilir. Anti-bakteriyel ve iyileştirici özellikleri ile bilinen Manuka balının yaprakları, kabuğu ve özü kullanılarak alternatif tedavi yöntemlerinde kullanılmıştır.

* Yüz yıkama köpüğü : Gün boyu cildinizde biriken kirden arındırır, cildinizin canlı görünümü destekler. Köpük yapısı ile cildinizi tahriş etmeden ve kurutmadan temizlemeye yardımcı olur. Gece boyunca yağlanan cildin sabah temizlenmesine ve cildin normal PH dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kullanım: Formül pompaya basıldığında anında köpüğe dönüşür. Köpüğü nazikçe masaj yaparak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Suyla durulayın. Yüzünüzü tampon hareketlerle kurulayınız. Ayrıca gün boyu yüzünüzde taşıdığınız makyajı çıkardıktan sonra cilt temizliğinizi manuka yüz temizleme köpüğü ile destekleyebilirsiniz.
 
* Tonik : Manuka balı özlü tonik cildinizde oluşan kurumuş, gergin, pul pul görünümün giderilmesine yardımcı olur, cildinizi temizler ve ipeksi bir görünüme kavuşmasını destekler. Temiz cildinize uygulayınız. Kullanımı: Göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir. Ürünü pamuk veya temiz bir bez yardımı ile dairesel hareketlerle cildinize uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılması önerilir.
 
* Gündüz Kremi : Manuka Balı Özlü Yüz Kremini temiz cildinize dairesel hareketlerle, masaj yaparak kremi uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanım önerilir. Spf 15 ile güneş lekelenmelerine karşı koruyu etki içermektedir.

Henüz #HuncaLife temsilcisi değilseniz hemen şimdi bu kampanyadan yararlanmak için #ücretsiz huncalife kayıt formunu doldurup huncalife temsilcisi olabilir bu ve buna benzer ay içindeki birçok avantajlı huncalife kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

KULLAN, TAVSİYE ET, KAZAN, KAZANDIR!!!

HuncaLife Kozmetik Katalog ÜCRETSİZ Üyelik yada Sipariş için #whatsapp iletişim hattı 0 545 357 17 47 

Ayrıca detaylı bilgi ve destek içinde whatsapp ‘tan yazabilir – arayabilirsiniz.

İsterseniz buradan bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım…

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?