Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt ve Temsilci Olmak

Temsilcilik aidatı var mı?

Şirketimiz, temsilcilik için herhangi bir bedel almamaktadır.

Temsilci olmadan sipariş verebilir miyim?

HuncaLife temsilcisi veya sponsoru aracılığıyla üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bu konuda bizimle buradan iletişime geçiniz.

Yurtdışından kayıt yapabilir miyim?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde temsilci kaydı yapılmaktadır.

HuncaLife’ın satış noktalarına nasıl ulaşabilirim?

Ürünlerimizi yalnızca Huncalife Temsilcilerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz. …………………………………………………………………………………………………………………………..

Ürünler Hakkında

HuncaLife ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı mı?

Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak kozmetik ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapmaktayız.

HuncaLife ürünlerinin helal sertifikası var mı?

HuncaLife ürünlerinin İslami kuralla uygun olarak üretildiğine dair helal sertifikası vardır.

Ürünlerin içerikleri hakkında nereden bilgi alabilirim?

Katalog ve web sitemiz üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün içerik bilgisi için müşteri hizmetleri departmanımızı arayabilirsiniz.

Diş macunlarının kapama çizgisi üzerinde yer alan siyah bant ne işe yarıyor?

Ürün dolumlarında tasarım renkleriyle zıtlık oluşturup ürünün dolum hattından sorunsuz ayrılmasını sağlamak amacıyla renklendirilmiştir. Bantın siyah, yeşil, mavi ya da kırmızı olması ürünün içeriği hakkında bilgi vermez. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Sipariş ile İlgili Sorular

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz:

  • Kredi Kartı
  • Açık Hesap (Açık hesaptan yararlanabilmek için Temsilci Başvuru Formu, Temsilci Sözleşmesi, Bilgilendirme ve Değerlendirme Tutanağı ıslak imzalı olarak gönderilmelidir. Bu evrakların yanında kimlik fotokopisi ile adres bilgilerini doğrulayacak bir fatura ya da ikametgâh olmalıdır.)
  • Banka Havalesi ( Banka havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)
  • Kapıda ödeme (Kredi kartı ile ya da nakit olarak yapılabilir.)
  • PTT (PTT havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)

Kredi kartı ödemelerinde taksit var mı?

Bankaların dönemsel olarak uyguladığı taksit seçenekleri uygulanmaktadır.

Banka ya da PTT havalesi ile ödeme yaparken açıklama kısmına ne yazılmalı?

Temsilci numarası ve Temsilcinin adı soyadı yazılmalıdır.

Siparişimi PTT ya da Banka havalesi yolu ile girdim ancak siparişim elime ulaşmadı neden?

PTT veya banka havalesi ile sipariş girişi yaptığınızda fatura tutarınızın ödenmiş olması gerekmektedir. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Primler Hakkında

Prim ödemeleri nasıl yapılır?

Her ayın 15’inde ya da takvim ayının 15’ini izleyen ilk iş gününde ödeme gerçekleştirilir. Prim ödemelerinin yapılabilmesi için temsilcinin kendi adına IBAN numarası olması gerekmektedir.

Prim hesaplamaları için kapıda ödemeli koliler ne zamana kadar teslim alınmalıdır?

Ay sonlarında kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş siparişlerin, kargodan bir sonraki ayın 8’ine kadar teslim alınması gerekir. Teslim alınmayan siparişlerin puanı bir sonraki aya yansır.

Primimi nasıl +bakiye yapabilirim?

Prim hesaplamaları yapıldıktan sonra, hak ettiğiniz primi siparişlerinizde kullanmak üzere +bakiye olarak tanımlayabilirsiniz. Bunun için temsilci sayfasında Prim ekstrelerim kısmında bulunan “primimi bakiye olarak yansıt” seçeneğini seçmeniz gerekir. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Kampanyalar Hakkında

Promosyon olan indirimli ürünleri nasıl alabilir?

Web sitemiz üzerinden sipariş verirken kampanyaya dahil olan ürünlerden sipariş edilmesi durumunda indirimli olarak alabileceğiniz ürünlerin promosyonlar kısmından sepetinize eklenmesi gerekmektedir.

Hoşgeldin program hediyelerini nasıl alabilirim?

Huncalife’a yeni kayıt olmuş temsilciler için geçerlidir. Her ay değişiklik gösteren kampanya detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Teşvik ürünlerini nasıl alabilirim?

HuncaLife temsilcilerine özel yapılan kampanyadır. Her ay değişiklik gösteren kampanya detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Kargo ve Teslimat Hakkında

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Aras,Yurtiçi ve Ptt kargo

Kaç paralık alışverişe kargo ücretsiz?

140 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Sipariş verilen ürünler kaç gün içerisinde teslim edilir?

Sipariş verilen ürünler 3 iş günü içerisinde kişiye teslim edilmektedir.

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Web sitemizde yer alan Siparişlerim kısmının altında yer alan kargo alanına tıklayarak kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından HuncaLife’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Siparişim ben evde yokken gelmiş, ne yapabilirim?

Kargo firması evde bulunmadığınız durumda kapınıza bir not bırakarak paketinizi 3 gün bağlı olduğunuz şubede bekletmektedir. Şubeden teslim alınmadığı durumlarda paketiniz HuncaLife’a geri iade edilir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizi tamamlamadan önce web sitemiz üzerinden teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Geçici teslimat adresi değişikliği için ise, sipariş girişi yaparken siparişinizi göndermeden önce Yeni adres kısmından adres değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. …………………………………………………………………………………………………………..

İade ve İptal Hakkında

İade hakkımı nasıl kullanabilirim?

Ürünlerinizi fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanız ile birlikte, faturada bulunan iade sebep kodunu belirterek ürün ile birlikte temsilcinize iade edebilir veya doğrudan anlaşmalı kargo firmamız ile Hunca Kozmetik Organize Sanayi Bölgesi Saray Yolu üzeri Çerkezköy/Tekirdağ adresine karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizin faturalandırılmamış olması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri departmanımızı arayarak siparişinizi iptal edebilir siniz.

Kolinin içerisinden çıkan ürünüm hatalı/hasarlı, ürünümü nasıl değiştirebilirim?

Fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanın aslı ile birlikte Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo aracılığıyla geri gönderim sağlayıp ürünün yenisini talep edebilirsiniz.

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade adresimiz: Hunca Kozmetik, Organize Sanayi Bölgesi, Saray Yolu üzeri, Çerkezköy/Tekirdağ

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade işlemine uygun görülen ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte faturanın aslını Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

“Sıkça Sorulan Sorular” için 16 yanıt

Merhaba şerife hanım. Huncalife üyeliğinizin düşmemesi için yeni kayıt olduysanız ay için de sipariş vererek aktif olmalısınız. Eğer daha önce sipariş vermiş iseniz en geç altı ay içinde herhangi bir hp limiti olmadan bir yada birkaç ürün siparişi verdiğiniz de huncalife üyeliğiniz devam eder. Bilgilerinize…

*Ben web sitesinden üyelik formu doldurdum. Puan ve pirimler ödüller hediyeler vs. gibi haklar benim içinde geçerli mi?
*ilk kayıtta katalog sipariş ettim fakat banka Havalesi teknik nedenlerle zamanında olamadığı için açık hesaba girdi açık hesap nasış işliyor bilmiyorum.
* Eylül ayı son günü kayıt formu doldurdum ekim ayında ne gibi haklarım ekim ayında verilen siparişler için

Merhaba kolay gelsin ben Instagram’da bı çekiliş kazandım huncalife ürünleri satan bı sayfada bı şüphem var henüz kargo gelmedi ama beni adres bilgilermle huncalife habersiz üye yapabilirler mi böyle bişey denilmedi ama ben bı suphelendm tel isim adres verdim bunlarla üyelik yapıyor muydunuz

Iyi günler ben uye oldum ama bana sadece katalog geldi ben bir satis listesi ne de bize ozel kampanyalar ben daha onceden orflime ve avonda yaptım orda bile satış listesi vardir bize gelis fiyatı biz ne kadar ödeme yapicaz nasıl calisma sistemi anlamadım

Merhaba Merve hanım, huncalife resmi web sitesinden temsilci numaranız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda ekranda sistemde kayıtlı olduğunuz sponsorun bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sponsorunuz ile en kısa zaman da iletişime geçip huncalife hakkında size yardımcı olmasını ve gerekli bilgileri iletmesini talep edebilirsiniz. Huncalife ile keyifli alışverişler dileriz.

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?