Online Seminer

NOT: Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 21:30 da başlayacak olan program için en az 15 dakika öncesinde kayıtlı temsilcilerimiz ( HL- Ad / Soyadı ) misafir olanlar ise ( Ad / Soyadı – Davet eden kişinin Ad / Soyadı ) yazılarak online seminer odasına giriş yapılması rica olunur.

http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/swfobject/2.2/swfobject.js
//

Sinan ÇAVDARLI

     İnternetten Online

TEMEL EĞİTİM SEMİNERİ

     Seminer saatinde online seminere bağlanı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Başlangıç saatinden 15 dakika önce seminer odamızda olmanızı rica ederiz…

Online seminer odasına girişinizde sorun yaşanmaması adına aşağıdaki detaylı bilgileri incelemenizi rica ediyoruz.

Online sanal seminer odamız yanda görüldüğü gibi video, ses ve slayt içerdiğinden hoparlörünüzün ve varsa mikrofonunuzun çalıştığından emin olunuz.

Seminer ekranının açılması 1 dakika kadar sürebilir lütfen sonuna kadar bekleyiniz.

Seminer ekranının çalışması için web tarayıcınız güncel ve flash teknolojisi yüklü olmalıdır.

Seminer girişi aşağıda gösterildiği şekilde isim veya takma isim yazılıp ENTER tuşuna tıklanarak yapılır.

Girişte Problem Yaşıyorsanız!

Eğer seminer salonu girişinde isim yazıp enter tuşuna bastıktan sonra error mesajı alıyorsanız muhtemelen seminer salonumuz dolmuştur. Bir sonraki seminerimize daha erken girmeye çalışınız.

Eğer error mesajı almıyorsanız fakat sayfa açılmıyor, aynı şekilde kalıyorsa muhtemelen web tarayıcınız eski veya flash player eklentiniz eksiktir.

Sanal seminer salonumuz herhangi bir yazılım yüklemeyi gerektirmeden, internet sayfalarına girmenizi sağlayan web tarayıcınızda çalışır. Bunun için web tarayıcınızın güncel olması ve flash player eklentisine sahip olması yeterlidir.

Eğer halen İnternet Explorer 6 veya 7 versiyonu kullanıyorsanız lütfen yeni teknolojileri desteklemeyen bu çok eski tarayıcıları alttaki linke tıklayıp ücretsiz olarak son versiyona yükseltiniz.

FireFox, Safari, Crome, Opera kullanıcısı iseniz lütfen web tarayıcınızın güncel olduğuna emin olunuz.

Web tarayıcınız güncel olduğu halde salona giriş yapamıyorsanız tarayıcınızda flash eklentisi eksik veya güncel değil olabilir. Lütfen alttaki linkten son versiyonunu yükleyiniz.

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?