Kategoriler
Genel

Neden Network Marketing Yapmalıyız?

 

NEDEN NETWORK MARKETİNG?

· KENDİ İŞİNİZ
· SIFIR RİSK
· SIFIR SERMAYE
· SINIRSIZ KARİYER
SONUÇ OLARAK SINIRSIZ KAZANÇ !!!!!!!

İyi haber: NETWORK MARKETİNG YAPARAK İFLAS EDEMEZSİNİZ

NETWORK GELECEĞİN İŞİ !

NEDEN NETWORK YAPMALISINIZ?

Bugünlerde yaşadığınız hayattan memnun değilseniz, hayal ettiğinizden çok farklı bir hayat yaşıyorsanız, bunun sebebi yıllar önce aldığınız bazı yanlış kararlardır. Bu yanlış kararlar sizi istediğiniz hayatın çok uzağına taşımış, ve bugün içinde yaşadığınız kısır döngüyü yaratmıştır. Hayatınızda belki yıllardır yaşadığınız kısır döngüyü ortadan kaldırmak Network Marketing”le mümkündür.

* Ek Gelir
* Maddi Özgürlük
* Kendi İşine Sahip Olmak
* Daha Fazla Boş Zaman
* Bireysel Gelişim
* Başkalarına Yardım Etmek
* Yeni İnsanlarla Tanışmak
* Güzel Bir Emeklilik
* Miras Bırakmak
* Daha lüks bir yaşam

GEÇMİŞİNİZLE   YÜZLEŞİRKEN   CESUR OLUN

NETWORK MARKETİNG”E BAŞLARKEN PSİKOLOJİK HAZIRLIK

Yeni bir iş ve doğal olarak işle ilgili hiçbir başarınız yok, ürün deneyiminiz yok ve DAHA HİÇ PARA KAZANMADINIZ!
Bu noktada tek bir sermayeniz vardır : İNANÇ.…Hep daha iyiyi isteriz ama hayallerimize ulaşma fırsatını yakaladığımızda kendimize en büyük haksızlığı yaparız. “BEN YAPAMAM Kİ” Oysa birçok network firması herkese eşit fırsat sunar.  Ama sadece “KENDİSİNE İNANAN KİŞİLER” bu fırsatı gerçeğe dönüştürebilir
“KENDİNİZE ve 
BAŞARABİLECEKLERİNİZE” inanın ve “HAREKETE GEÇİN” GEÇMİŞTE   neleri başardığınız veya başaramadığınız kimse için bir önem taşımaz.

Öğreneceğiniz DOĞRULARI uygulayarak yepyeni bir SİZ yaratabilirsiniz. İlk ay, ilk 6ay, ilk 1yıl nelerle karşılacaksınız önceden bilirseniz, bu olayları yaşadıkça daha dayanıklı olursunuz. Network marketing yapmaya karar veren kişiler geçmişlerinin “KARNESİNİ”alırlar. Network bir güven zinciridir.

HAYATTA NEYE LAYIK OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜRSENİZ BAŞINIZA O GELİR.

İlk yapmanız gereken şey, yapacağınız işle ilgili VİZYONUNUZU ortaya koymaktır. Vizyonunuz sizin gelecekteki işinizin büyüklüğünü belirler.
Network”te zorlama veya sınır yoktur.

PÜF NOKTA: 
Vizyon yakalamak için iyi gözlemci olmak yeterlidir. Ama vizyonu yakaladıktan sonra , ortaya koyduğunuz hedefe ulaşabilmek için ciddi bir plana ve çalışmaya ihtiyacınız var.

İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI

MAZERET YOK : Mazeret üretmek insanların çok seri yaptığı bir harekettir. Birçok kişinin başarısızlığının temelini oluşturur. Mazeret üretmeden yaşamayı öğrenmek, yaşamanın belkide en zor yoludur.

Mazeret Yok,  Bırakmak Yok,  Şikayet Yok.

ŞİKAYET ETMEK YOK: Birçok kişi işler planlandığı gibi gitmediğinde bazı terslikler olduğunda hemen çevresinde suçlayacak birilerini arar. Çünkü bu en kolay yoldur. “O YAPTI” bunu söylerken işaret parmaklarıyla da göstermeyi ihmal etmezler. Oysa bir parmak karşıyı gösterirken üç parmakta kendilerini gösterir. 🙂

İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI: 

Mazeret Yok,  Bırakmak Yok,  Şikayet Yok.

HER ZAMAN ÇÖZÜMLERE ODAKLANIN!

KENDİNİZİ DÜRÜSTLÜKLE ELEŞTİRİN ve HATALARINIZI HERKESTEN ÖNCE KABUL EDİN!

ASLA BIRAKMAYIN: Hayatta başarısız kimseyi göremezsiniz. Şaşırdınız mı? Bu bir gerçektir. Ama başarmadan bırakmış çok insan bulursunuz !

İŞ HAYATINDA YIKILMAZ OLMANIN SIRLARI : Mazeret Yok,  Bırakmak Yok,  Şikayet Yok.

Yukarıdaki 3 felsefeyi hayatınıza adapte ederseniz, iş hayatınızın hızla iyileşeceğini göreceksiniz. Böylece çok daha güvenilir ve üretken biri olacaksınız.

OTOMATİKLEŞİN :

İş hayatı rutinlerin üzerine dayalı bir şekilde otomatikleşmiştir. Peki ya Network Marketing?  Network”te rutin bir iştir. Eğer biri size hayır derse, bir sonrakine gidersiniz.
SIRADA KİM VAR?

İş dünyasında başarılı olan kişilere baktığınızda ortak bir tek nokta görürsünüz. İşi algılayıp, yapması gerekeni kendini sınırlamadan yapan kişiler birçok mucizelere imza atmışlardır…

BEYNİNİZİ ve PSİKOLOJİNİZİ KORUMA ALTINA ALIN :

Yapmaya hazırlandığınız network işinizdeki en önemli sermayenizin BEYNİNİZ olduğunu anlayın. Bizim için en önemli nokta geniş düşünebilmek ve kendimizi berrak ifade edebilmektir. Net olmak çok önemli bir meziyettir.

KİMSENİN BEYNİNİZE ÇÖP DÖKMESİNE İZİN VERMEYİN.

O KİŞİ 
İşiniz hakkında EXPERMİ?

O hayatında neler başarmış? İŞİNİZİ DOĞRU İNŞAA ETMEK!

İşinizin Prensipleri Olmalı : İşte NETWORK prensipleri:

1) Bu bir “İŞ”tir.

2) Tarzınız ne olursa olsun bu işi CİDDİYE almalısınız.

3 )SATIŞ yapmak bu işin bir parçasıdır.

4) EĞİTİM işimizin en önemli kısmıdır.

5 )DÜRÜSTLÜK bizim işimizin temelidir

6 )Bu bir TAKIM İŞİDİR.

GERÇEK 1: İnşaa etmeye başladığınız işle SERVET yapabilirsiniz.
GERÇEK 2: Bu tabiki ZAMAN alacaktır.

PROBLEM : Network”te küçük hamleler büyük sonuçlar doğurur.. Ama birçok kişi HASATI GÖRECEK KADAR SABIRLI DEĞİLDİR….

UNUTMAYIN: Herkes network”te para kazanabileceğini görebilir ama her işte olduğu gibi sadece emek, zaman harcayan, bedel ödeyenler para kazanır.

BİRİNCİ AŞAMANIN SONU

ARTIK İŞİNİZİ İNŞAA ETMEYE HAZIRMISINIZ ?

ŞİFRE 1 : NE İŞ YAPACAĞINIZI İYİ ANLAYIN:

Artık size ait bir firmanız vardır, ürünleriniz hazırdır ve garanti altındadır ve sizde firmanızın bu ürünlerinin TÜRKİYE ÇAPINDAKİ DAĞITIM ORGANİZASYONUNU yaparsınız! Artık bir İŞADAMI veya İŞKADINI oldunuz! Artık çevrenizdeki insanlara FIRSAT ve İŞ vereceksiniz,!

ŞİFRE 2 : İŞE BAŞLANGIÇ, PLAN YAPMAK:

Bir an için gözlerinizi kapatın ve eğer network işinizi başardığınızda neler elde edebileceğinizi düşünün. Bu kadar güzelliği planlamadan elde etmek mümkün mü? Tabiki HAYIR. Sizi işe davet eden sponsorunuzla beraber oturarak çok ciddi bir strateji planı yapın ve bu planı uygulamaya koyun. Bu plan en az 12 aylık olmalıdır.

PÜF NOKTA: İyi bir plan, iyi bir sonuç getirir. Plan yapmaya zaman ayırın ve yaptığınız PLANI ÇALIŞIN

ŞİFRE 3 : İDEAL NETWORKÇÜ NASIL OLMALIDIR

İNANÇLI ve KARARLI olmalı,
İşini sevmeli ve heyecan duymalı,
Ürünleri çok iyi bilmeli,
Ürünleri kullanıyor olmalı,
Perakende satış konusunda rahat olmalı,
İşini çok rahatça başkalarına anlatmalı,
Şirket ilkelerine çok hakim olmalı.

ŞİFRE 4 : NETWORKTE HERKES KENDİSİ İÇİN ÇALIŞIR:

Bu konuda ekibinizdeki herkese doğru bir bakış açısı verin. Böylece hepsi yaptığı işin sorumluluğunu üstlenir. Onlara güvenin ve yapılacak işleri onlara öğrettikten sonra, kendi işlerini kendilerinin yapmalarına izin verin.

ŞİFRE 5 : EĞİTİMİN ÖNEMİNİ ANLAYIN

İşi öğrendiğine emin ol,
İşinle ilgili gerekli bütün dökümanlara sahip ol.
Dökümanları iyi incelemiş ol.Çünkü onlar senin silahların.
Öğrendiğin herşeyi ekibinin de öğrenmesini sağla.
Network insanların insanlara öğreterek geliştirdikleri bir ticaret şeklidir.

“BEN BİLİYORUM DEDİĞİNİZ GÜN…….ÖLDÜNÜZ”

Bence değil, BEN DE demelisiniz…

ŞİFRE 6 : FARKLI BİR İŞE KİMLERLE BAŞLAYACAKSINIZ

En yakınlarınızdan, ailenizden başlayın. Aile içi dayanışma konuşması yapın. “Sevgili anne-baba- karıcığım.Bildiğiniz gibi yepyeni ve farklı bir iş başlamaya karar verdim. Bu konuda sizden tam destek istiyorum. Şunu bilmenizi isterimki sizlerin bu desteği benim için son derece önemli. Çünkü başladığım işte zirveye çıkma konusunda kararlıyım. Fakat yapacağım iş psikolojik bir iş ve kondüsyon gerektiriyor. Sizlerin bana tam destek verdiğinizi bilmem beni çok rahatlatacak. Bu destek benim işimi daha hızlı inşaa etmememe yardımcı olacak.”

ŞİFRE 7 : “BU KARAR DOĞRU MU?”

Network marketing dünya”da en hızlı gelişen ticaret şeklidir. Networkte hiçbirşey bir günde yıkılmaz, hiç bir şey de bir günde yapılamaz. Her türlü gelişme süreç alır. Michael Strachowitch derki “Networkte bir hata yaptıysanız sonucunu en erken 3 ay sonra anlarsınız, doğru işler yapıyorsanız da en erken 3 ay sonra sonuç alırsınız”

ŞİFRE 8İŞİNİZE BAŞLARKEN REKLAM YAPMANIN ÖNEMİ

SORU: Reklam Nedir?
YANLIŞ CEVAP : Ürünleri ve işimi anlatmak.
DOĞRU CEVAP : Ürünlerimi ve işimi merak ettirmek.

REKLAM = MERAK ETTİRMEKTİR.

PÜF NOKTA: Asla reklam yaptığınız insanlarla tartışmayın veya onlara kızmayın. Çünkü şunu unutmayın eğer bu kişilerle işinizle ilgili bir kez tartışırsanız, onlara bir daha asla reklam yapamazsınız.

ŞİFRE 9 : SATIŞ YAPMAKTAN KORKMAYIN ! SATIN

Satış bana tek bir kelimeyi çağrıştırıyor: KAR ETMEK. Her ay 15-20 arasında müşterinize düzenli ürün vermeyi hedefleyin

İKİ ŞEYİ SATMAYI ÖĞRENMELİYİZ….Ürünü ve Sistemi…

Ürünlerin faydalarını kişilerin hayatlarındaki problemlerin çözümlerine yapacağı etkileri anlatın. Kariyer yapmak için çok sayıda kişiye ulaşmak lazım. Bu da kontrolü zorlaştırıyor. Çok kişi, düşük verimlilikle çalışıyor. İletişim en büyük problem oluyor.

SATIŞ OLMAZSA !

Satış yapmadan Network yapmak anlaşılması ve İnanılması zor bir kavram haline geliyor. İnsanlar toplantıları ciro yapılan yerler olarak görmeye başlıyorlar ve iş, adam getirmece oyununa dönüyor.

ŞİFRE 10 : FARKLI YAKLAŞIMLAR FARKLI SONUÇLAR DOĞURUR!

“Ne yaparsan yap,KALİTELİ OLSUN” aksi takdirde yapma. Binlerce network”çü her gün birilerini oraya, buraya çekiştiriyorlar. Bizim bir farkımız olmalı. “SİZ BİLİRSİNİZ” sihirli sözcük…

ŞİFRE 11 : İŞ TEKLİFİNİ, İŞ TEKLİFİ GİBİ YAPIN

İş teklifi yapmayı öğrenmek belkide bizim işimizdeki en önemli basamaktır. Teklif ettiğimiz bu iş aslında ömür boyu bir ortaklık teklifidir ve sırt sırta vererek , dünyanın en büyük ticaretini inşaa edeceğiz. UNUTMAYIN: Karşınızdaki kişi sadece, eğer sizle çalışırsa başına neler gelecek bunu merak ediyor. Güven hissetmesini sağlayın..

ŞİFRE 12: KALİTELİ DAVET YAPMAK ve AĞIRLAMA:

Davet şekliniz sizin ve karşınızdaki adayın işi gördüğü açıyı yansıtır. Kaliteli bir iş için kaliteli sunum ortamları gerekir. Takım elbiseli şık baylar ve bayanlar.

ŞİFRE 13: ADAYLARINIZA İŞE BAŞLAMA KARARI VERDİRTMEK

Network”te ikna yoktur. Birçok kişi bu hataya düşer ve işini zorlaştırır. Gerçek şu ki; adaylarınız size güven geliştirirler. Sizin gibi olabilmeyi isterler.

SİZİN: *Hiçbir zaman İFLAS EDEMEYECEĞİNİZ ve sadece, karı paylaşmaya yönelik bir işiniz var. *Hiçbir zaman zarara ortak değilsiniz. *Harika ürünleriniz ve ortak olduğunuz harika bir firma var. *İşiniz sizin çabalarınızla her gün büyüyecektir. Bu da size sürekli artan bir gelir ve gelecek garantisidir .

ŞİFRE 14: YENİ BAŞLAYAN KİŞİLERLE BİREBİR STRATEJİ GÖRÜŞMESİ

Herkes kendi işini kendine göre dizayn eder.
İşin dizayn edildiği yer ise işe başlarken yapılacak bire bir strateji görüşmesidir.
Her iki tarafta birbirine son derece açık olmalıdır.
Unutumaması gereken en önemli nokta; bu bir tanışma toplantısıdır.

ŞİFRE 15 : PROFESYONELLİĞİN ÖNEMİ:

Network marketing bir meslektir. Öğrenmek zorunda olduğunuz network işi son derece basit hareketlerden oluşur. Önemli olan bu işi basit tutmak ve profesyonelleşmektir. Dikkat edin profesyonelleşmek komplikeleşmek değildir. Her ne yaparsanız yapın basit olsun ama kusursuz yapın. İşinizde profesyonelleşmek için kişisel gelişiminize önem verin. Unutmayın network”te… “BİLGİ = PARA” dır. Network şans değil, Profesyonelliktir.

ŞİFRE 16 : VİTRİNİN ÖNEMİ :

Adayınızın işe başlama kararında size olan güveninden sonra diğer çalışma arkadaşlarınızın yaşanmış hikayeleri de çok önem taşır. Bu yüzden network”te akıllı kişiler beraber çalışırlar. Yeni gelen kişiler kendileri ile “EMPATİ” kurabilecekleri kişiler ararlar. Unutmayın “Network marketing”de parayı ”’YAŞANMIŞ HİKÂYELER”’ kazanır.

ŞİFRE 17 : SİNERJİ İÇİNDE ÇALIŞMAK

Network”te en çok alerji yapan kelime “BEN”dir. Çünkü bütün iyi networkçüler bilirki bu işin sırrı “BİZ” olabilmekte. BİZ”in bir parçası olun. Takıma girin. Yardımlaşmayı felsefe edinin. Sorumluluk alın ve sorumluluklarınızı kusursuz bir şekilde yerine getirin. Çevrenizdeki çalışma arkadaşlarınızla rekabet içine girmeyin. Unutmayın network”te rekabet edeceğiniz tek bir kişi var: O da “KENDİNİZSİNİZ” Network = Değişim

ŞİFRE 18 : İŞİNİZİN TEMELİNİ ATMAK:

Elinizde harika ürünleriniz var ve çok iyi bir firmada bu ürünleri piyasaya sürmeniz için sizi destekliyor. İşinizin başlayabilmesi için bir grup insana ihtiyacınız var. Ürünleri Tavsiye Edin, İş Fırsatını Anlatın, Ürün Kullanın

ŞİFRE 19 : KOPYALAMANIN ÖNEMİNİ ANLAMAK:

BENİ KOPYALAYIN” çok iddialı bir yaklaşımdır.Neden mi?
Kalıp olmak büyük sorumluluklar gerektirir de ondan.
Siz iyi bir kalıp olma çabası verirken, sizi kopyalayan kişilerde harika kalıplar yaratıyorlar.

Söylediğini YAPAN,

Yaptığını SÖYLEYEN kişiler olun.

ŞİFRE 20: TEMEL KADRONUZUN OLUŞMASI

Bir gün, karşınıza gelen iş arkadaşınızın gözlerinin içine baktığınızda çok tanıdık bir ifade göreceksiniz.
Aynı sizin gibi bakan, kararlı ve inanç dolu gözler.
Bir anda arkadaşınızında aynen sizin gibi “Kendi hayatını ciddiye almaya karar verdiğini” fark edeceksiniz.

Tek bir kural zaferi getirir: “Daha çok ÇALIŞ”.

ŞİFRE 21: KIRILMA NOKTASINI GEÇMEK

Başlangıç döneminde bilgi, tecrübe ve pratik az olduğu için bolca HAYIR duymak çok doğaldır. “Başarıya en yakın olduğunuz an, bırakmayı düşündüğünüz andı

ŞİFRE 22: KARİYER YAPMA ZİNCİRİNİ BAŞLATMAK

Ekibinizde kariyer yapmaya başlayan kişiler, ekibinizi sürekli dinamik tutarlar.
Onlar ekip içinde sürekli heyecan yaratan, kariyerden konuşan, yeni insanlar bulan pozitif insanlardır.
Her ay ekipte birilerinin yeni kariyer basamaklarına yükselmesi için çaba harcayın.

Kariyer yap ve kariyer yapma fikrini kopyala

ŞİFRE 23 : POZİTİF İNSANLARLA ÇALIŞIN ve POZİTİF OLUN

Network sadece istekli kişilerle paylaşabileceğiniz bir iş imkanıdır. Kişi eğer kendisi için iyi bir hayat istemiyorsa, bunun için bedelde ödemez.
Unutmayın yeryüzünde sizinle aynı hedefleri ve fikirleri paylaşmaya hazır birçok pozitif insan vardır. Onlar sizinle sadece işi nasıl yapacaklarını konuşurlar. Enerjinizi onlara saklayın.

“Hayat size kötü bir sürpriz yaptığı için bataklığa düşmüş olabilirsiniz, eğer yere bakarsanız sadece pislik ve çamur göreceksiniz. Kafanızı yukarı kaldırın ve gökyüzüne bakın. Güneş hala sizi ısıtmaya devam ediyor”

ŞİFRE 24 : CESUR OLUN ve CESARET VERİN:

Hayatınızda kötü giden bazı şeylerin sebebinin yıllar önce verdiğiniz bazı yanlış kararlar olduğunu anlayın. Sizin için sorun yıllar önce verilmiş yanlış kararlar ise belki de network marketing yapmak bu aralar alınabilecek en doğru karar olabilir. Hayatınızdaki hiçbir şeyi değiştirmeden ve riske atmadan network yapabilirsiniz.

Cesur olmak gözü kara olmak değildir. Cesur olmak her türlü durumu inceleyip başınıza gelebilecek en kötü şeyi bulmak ve bunu göze alarak harekete geçmektir.

ŞİFRE 25: GRUP TOPLANTILARI

Yeryüzünde tembel insan yoktur,sadece işini nasıl yapacağını bilmeyen kişiler vardır.
Nasıl iş yapılacağını onlara en iyi öğreteceğiniz yer grup toplantılarıdır.
Stratejisi olmayan hiçbir grup başarıya ulaşamaz.
Ekip çalışmalarında disiplinin başladığı nokta grup toplantılarıdır.

ŞİFRE 26 : LİDERLERİNİZLE ÇALIŞMANIN PÜF NOKTALARI

Ekibinizi hep geleceğe yönelik inşaa edin.Lider olabilecek kişileri ilk günlerinde hemen belirleyin ve bu kişilerin gelecekteki liderleriniz olduğunu onlara hissettirin. Onları herkesten daha iyi yetiştirin, daha çok bilinçlendirin ve çalışkan, örnek olmayı öğretin.

ŞİFRE 27 : NETWORK”TE TAKIM ÇALIŞMASI

Takım her türlü başarısızlığı ve başarıyı beraberce yarattığının bilincinde olan, sonuç ne olursa olsun birlikteliklerinden vazgeçmeyen, sinerjik çalışma grubudur. Eğer takım çalışmasını benimserseniz ve takımın bir parçası olursanız, iş yükünüzü paylaşırsınız, bu da size ticaretinizi genişletmek için gerekli olan enerjiyi ve kondüsyonu verir.

ŞİFRE 28 : DEĞİŞİME AYAK UYDURUN VE KENDİNİZİ SÜREKLİ YENİLEYİN:

Artık her gün gelişen ve değişen bir dünyada yaşıyoruz. Network”te structure”ınız tarafından saygı duyulan gerçek bir lider olmayı istiyorsanız, kendinize yatırım yapın ve kendinizi geliştirin. Her zaman onlarda bir adım önde olun. Onların gelişimi için bir şeyler bulun ve onlara siz önerin. Her zaman onlarda bir adım önde olun. Onların gelişimi için bir şeyler bulun ve onlara siz önerin.İşiniz sürekli büyütecek pozitif bir yaklaşım içinde olun. Değişmekle gelişmek birbirine paralel ise; korkmayın ve DEĞİŞİN.

ŞİFRE 29 : DAYANIKLI OLMAK

Dayanıklılık tamamen bir bakış açısıdır. Birçok kişi en ufak bir zorlukta bırakıverir, çok az insan ise zorlandıkça, daha çok gayret eder,daha çok konsantre olur ve daha çok çalışır. Dayanıklılık insanları ayırd edici bir özelliktir.

“Ben Network Marketing yapıpta başaramayan kimse görmedim, ama dayanıksız olduğu için başarmadan bırakan onlarca insan gördüm”

ŞİFRE 30 : SİZE PARA KAZANDIRACAK İŞLERİ DİĞERLERİNDEN AYIRIN

1) Plan yapmak.

2) Hedefler belirlemek.

3) Kişisel Kontak Listesi yapmak.

4) Stratejiler yapmak.

5) Tecrübe paylaşımları.

6) Satış yapmak.

7) Reklam yaparak,yeni adaylar geliştirmek.

8) İş tanıtım toplantılarına, yanınızda yeni bir adayla katılmak.

9) Eğitim Seminerlerine,yanınızda yeni bir adayla katılmak.

10) Bire bir Strateji Toplantıları yapmak.

11) Ekibinize yeni kişiler dahil etmek.

12) Grup Toplantıları yapmak.

13) Yaptığınız planların nasıl gittiğini kontrol edip, planlarda düzeltme yapmak.

14) Hedeflerinize ulaşmak

ŞİFRE 31 : ZAMAN PLANLAMASI

Birçok kişi networkteki gerçek sermayenin “ZAMAN” olduğunu anlayamaz. Zamanını planlayabilmek ise tamamen teknik bir olaydır.

1) Yıllık Plan

2) Aylık Plan

3) Haftalık Plan

4) Günlük Plan

ŞİFRE 32: SUNİ HAREKETLERLE GRUBUNUZU ZEDELEMEYİN

Ticaret hacmini büyütmek tamamen teknik bir iştir. Eğer ticaretinizi büyütmek istiyorsanız sistemli bir çalışma temposu yakalayın. Network ömür boyu yapılacak bir iştir ve bütün stratejilerin hep uzun vadeli düşünülmesi gerekmektedir. Networkte prestijinizi kaybederseniz, her şeyinizi kaybedersiniz.

ŞİFRE 33 : ** BİR NETWORKÇÜDE MUTLAKA OLMASI GEREK ÖZELLİKLER **

1) İnanç

2) Dayanıklılık

3) Süreklilik

4) Disiplin

5) Çalışkanlık

6) Sabır

7) Anlayış

8) Pozitif bakış açısı

9) Mütevazilik.

Bir TAKIM inşaa edeceksiniz ve bu işi yaparken sizi en çok yoracak iş olan, bulduğunuz kişileri eğitme işini sizin üzerinizden almaya hazır bir grup eğitimli, tecrübeli eğitmenler var.

Burada BEDAVA DANIŞMANLIK HİZMETİNDEN bahsediyoruz.

Peki size ne kaldı? Alt yapı hazır, eğitimler hazır. Size sadece çevrenizdeki insanları koordine ederek sahip olduğunuz iş fırsatı ile tanıştırmak kalıyor.

Hemen üye olmak için tıklayın…

 

“Neden Network Marketing Yapmalıyız?” için bir yanıt

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?