Kategoriler
Hunca Life Kampanyalar

Kusursuz Bakım Süper Fiyat

40 HP Siparişinize SADECE 24,99 TL!

HuncaLife Ücretsiz Üyelik için Tıklayın

Kampanya Koşulları :

  • Kampanya 18 Temmuz tarihinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için toplanacak puanların tek faturada gerçekleşmesi gerekmektedir.
  • Kampanya fiyatı, temsilci fiyatıdır.
  • Kampanya katlamalıdır.
  • Kampanya kapsamındaki ürünler prim değersizdir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır, stokların tükenmesi halinde kampanya kapatılacaktır.
  • Kampanya Ürünleri 50916 : 27432 Skin Magnifique Gündüz Kremi 50ml + 27430 Skin Magnifique Gece Kremi 50ml + 27431 Skin Magnifique Göz Kremi 15ml

Skin Magnifique Gündüz Kremi

24 saat nemlendirme özelliği bilinen Hydroviton 24 kompleksi içeren bu krem cildinizi nemlendirirken, cildi sıkılaştıran Argatensyl ajanı ile desteklenmiştir. İçeriğindeki vitamin E cildi serbest radikallerden korur. Özel formülü sayesinde cilt tarafından hemen emilir ve cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırır, cildi canlandırır. Temiz cildinize gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz zaman, yüz ve boyun bölgesine, aşağıdan yukarıya doğru cilde masaj yapar şekilde uygulayınız. Erkek ve kadın, tüm yaş grupları kullanımına uygundur.

Skin Magnifique Gece Kremi

İçeriğindeki vitamin kompleksleri ile cildin daha sağlıklı görünmesini amaçlar. Cildin sebum dengesini sağlamaya ve gece boyu nemli kalmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda kırışıklıkların giderilmesinde destekleyicidir. Temiz cildinize her akşam, yüz ve boyun bölgesine, aşağıdan yukarıya doğru cilde masaj yapar şekilde uygulayınız. Erkek ve kadın kullanımına uygundur.

Skin Magnifique Göz Kremi

Gözaltı torbalarının giderilmesinde etkili Eyeseryl aktifi ve koyu halka görünümünü azaltan kafein içerikli formülü ile göz çevresindeki kırışıklıkları ve kaz ayaklarını gidermeyi hedefler. İçeriğindeki hydroviton 24 sayesinde göz çevresini nemlendirir. Göz çukuru kemiğinin etrafına yüzük parmağınız ile hafif vuruşlar yaparak uygulayınız. Erkek ve kadın, tüm yaş grupları kullanımına uygundur.

HuncaLife Ücretsiz Üyelik için Tıklayın

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?