Kategoriler
Huncalife Videolar

II. HuncaLife Eğitim Akademisi

[vimeo 43451622 w=600 h=340]

“Doğrudan satış” sektörüne hızla giriş yapan ve büyük yankılar uyandıran HuncaLife’ın
25-27 Mayıs’ da İzmir / Kuşadası’nda düzenlediği Kuşadası II. Temsilci Eğitimi Akademisi hem coşkulu, hem keyifli, hem eğlenceli geçti.

Kuşadası II. Temsilci Eğitimi Akademisi programı HuncaLife Genel Müdürü Gökhan Elçin veHuncaLife Genel Müdür Yardımcısı Tekin Perincek’in öncülüğünde başladı. HuncaLife Safir ve Altın temsilcileri, alt ekipleri ile birlikte gruplaşarak, her bir grup için özel olarak tasarlanan renk renk HuncaLife – Hayatınız Değişsin logolu tişörtleri ile organizasyona renk ve tat kattılar.

HuncaLife temsilcisi Sn. İsmail Çatak’ın interaktif sunumu ile hoş geldiniz konuşması, akademinin amacı, program akışının tanıtılması, akademide uyulması gereken kuralların açıklanması ardından, tüm misafirler tek tek sahneye davet edildi ve kendilerini tanıtmaları, akademiden beklentilerini paylaşmaları istendi. HuncaLife Genel Müdürü Gökhan Elçin ve HuncaLife Genel Müdür Yardımcısı Tekin Perincek’in “HuncaLife Vizyonu” başlıklı dersinde temsilciler HuncaLife’ı, vizyonunu, şirketin yapısını, kurumsallığını detaylarıyla dinleme fırsatı buldular.

Kuşadası II. Temsilci Eğitimi Akademisi, Bursa’dan Altın Temsilcimiz Sn. Emel Okay’ın “Ürün Eğitimi” ve Bursa’dan Altın Temsilcimiz Sn. Aynur Acıyan’ın “Cilt Bakım Eğitimi” dersleri ile devam etti. Temsilciler HuncaLife ürünlerini, ürünlerin günlük kullanımlarını dinlediler ve ürün deneyimlerini paylaştılar. Cilt tipleri, cilt bakım uygulamaları, günlük ve haftalık cilt bakım püf noktalarını uygulamalı olarak izlediler, merak ettiklerini öğrendiler.

Akademinin ilk günü bilgi içerikli dersler ile sona erdi ve akşam yemeği sonrası temsilciler enerjik ve dinamik bir oyun ile çok eğlendiler.

Kuşadası II. Temsilci Eğitimi Akademisi 2. Güne HuncaLife Safir Temsilcimiz Sn. Yalçın Yıldız’ın “Çok Katlı Pazarlama Gerçeği” sunumu ile network marketing sistemini ve sistemin nasıl işlediğini, bu işin nasıl benimseneceğini ve büyütüleceğini anlattı. HuncaLife Genel Müdür Yardımcısı Tekin Perincek’in “Marketing Plan” dersinde ise HuncaLife ile kazanmanın yolları detaylandırıldı. HuncaLife Altın Temsilcimiz Sn. Elif & Sinan Çavdarlı’nın “Elmasa Bir Karar Kadar Uzaksınız” başlıklı sunumu ile HuncaLife’ta elmas temsilci olabilmek için kat edilecek aşamalar, yol haritası ve kariyer planlaması hakkında eğitici bilgiler paylaşıldı. Sinan Bey’in sunumuna Balıkesir’den HuncaLife Altın Temsilcilerimiz Sn. Sevda Erdağ ve İzmir’den Sn. Nilgün İnce de eşlik ettiler.

Sizde, inanılmaz keyifli ve heyecanlı geçen akademilerimize katılmak ve hayatınız boyunca yüzlerce çeşit  huncalife – carmina ürünlerini toptan fiyatına % 30 indirimli alıp kullanmak isterseniz;

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın…

Akademide, Ünlülerin Makyör’ü Sn. Çetin Koyuncu’nun HuncaLife – Carmina ürünleri ile sertifikalı makyaj eğitimi hanımların ilgi odağı oldu. Cilt yapısına uygun ten grubu ürünlerinin seçimi (Carmina / Carmina Mineral serisi fondöten, Carmina / Carmina Mineral serisi pudra, Carmina Mineral serisi allık vs), göz makyajı için far uygulamaları, simli ve ışıltılı makyajın püf noktaları profesyonel uygulamalar ile anlatıldı. Carmina ürünleri ile model üzerinde porselen ve plastik makyaj uygulandı. Görsel show’a imaj uygulaması ile Bursadan HuncaLife Altın Temsilcimiz Sn. Gürhan Gülmez katıldı, kuaför show saçlar hazırlandı.

Kuşadası II. Temsilci Eğitim Akademisi gala yemeğinde canlı müzik eşliğinde başarılarını taçlandırdığımız temsilcilerimiz için özel olarak hazırlanan sunum ile başarıları kutladık, coşkuyu ve heyecanı birlikte paylaştık.

Kuşadası II. Temsilci Eğitimi Akademisi sonunda temsilcilerimizin mutlu ayrıldığını görmek HuncaLife Ailesi olarak bizi de mutlu etti.

El birliği ve güç birliği ile güzel bir dünyaya birlikte bakanların hayatlarını değiştirmek için, II. Kurucularımız bu dünyada yerlerini aldılar, yine kazandılar.

Haydi, siz de güzelliklerle dolu kazançlı bu dünyaya  katılın, kazanmaya başlayın.

Sizde, inanılmaz keyifli ve heyecanlı geçen akademilerimize katılmak ve hayatınız boyunca yüzlerce çeşit  huncalife – carmina ürünlerini toptan fiyatına % 30 indirimli alıp kullanmak isterseniz;

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın…

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?