HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünleri

HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünleri Hakkında

Bunları Biliyor muydunuz ?

HuncaLife 1 Eylül 2013 itibari ile ürün yelpazesine her evde kullanılan temizlik ürünlerini de ekleyerek ciddi anlamda huncalife temsilcilerinin siparişlerini ve satışlarını etkileyecek bir adımı atmış oldu. Tabi ki burada sizlere sıradan temizlik ürünlerinden bahsetmeyeceğim. Huncalife için özel olarak üretilen bu ürünleri gelin hep birlikte detaylıca inceleyelim.

Yedi farklı konsantre ürün olarak satışına başlanan ürünler aşağıdaki gibidir.

HuncaLife Çok Amaçlı Genel Temizlik Ürünü

HuncaLife Home Professional Çok Amaçlı Temizleyici – Genel Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Mısır Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Gliserin, Hurma Yağı, Palmiye Yağı, Sedef, Buğday özü, Limon tozu içeren ultra konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir. Çiçek yağları, palmiye yağı ve Sibirya’da bulunan Fosil Ahşap yağıyla oluşturulmuş özel formülü sayesinde silinebilir. Yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve hijyeni sağlamak adına kullanılan çok amaçlı ultra konsantre bir temizleyicidir. Koltuklarda, halılarda, mutfakta, mermer ve fayansta, banyoda, küvette, lavaboda, davlumbazda, alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde, bulaşık ve çamaşırlarda etkili bir üründür. Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde ekonomiktir. Hoş kokusu sayesinde gün boyu ferahlık sağlar. Hem elde bulaşık yıkanabilir hem de çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde ve çamaşır makinesinde kullanımı ÖNERİLMEZ.

Kullanım Talimatı: 3 litre suya 20gr ( yarım kapak ) ürün ilave ederek kullanınız. Uygun bir eldiven giyiniz.

 

HuncaLife Banyo ve Tuvalet ( WC) Temizlik Ürünü

HuncaLife Home Professional Banyo ve Tuvalet ( WC) Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler. Mısır yağı, Doğal İnhibitörler ve Ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. Güçlendirilmiş formülü, en zor yüzeylerde bile etkili sonuç verir. Ayrıca mikrop ve bakterileri ortamdan uzaklaştırır. Tam bir hijyenik ortam sağlar. Tüm seramik yüzeylerde derz aralarında ve banya musluk bataryalarında tam bir temizlik sağlar. Aynı zamanda düzenli kullanıldığı yüzeylere içeriğindeki inhibitörler sayesinde zarar vermez.

Kullanım Talimatı: 1 litre suya 6 kapak ürün ilave ederek kullanınız ve fırça veya sünger yardımı ile temizlenecek yüzeye uygulayınız ve su ile durulayınız.

 

HuncaLife Home Professional Özel Yağ Çözücü Temizlik Ürünü

HuncaLife Home Professional Özel Yağ Çözücü Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Mutfakta zamanla oluşmuş kirleri , tüm kurumuş yemek atıklarını, aspiratör, mangal, havalandırma sistemlerinde ve fritöz, ocak yanmış-gibi tutmuş tencereler deki yağ kalıntılarını temizlemek amacı ile geliştirilmiş ekolojik ve su bazlı endüstriyel bir formüldür.

Çöp kutularına püskürtülmesiyle kötü kokuları hapseder. Fayans, seramik, plastik ve çelik yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Çok yoğun, yanmış ve yapışmış kalıntılarında kaynatarak veya sıcak su ile kaynatarak kullanınız. Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde inatçı kir ve yağları temizler. Hindistan Cevizi ve Palmiye Yağları ile Stearin içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.

Kullanım Talimatı: 1 litre suya 2 kapak ürün ilave ederek kullanınız. Isının etkisi ile kalıplaşmış ve uzun süre beklemiş yağ kalıntıları için sulandırmadan direk yüzeye uygulayınız ve birkaç dakika bekledikten sonra nemli bir bezle siliniz ve su ile durulayınız. Kullanımdan önce uygun eldiven giymeniz tavsiye edilir.

 

HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimizi sende bugünden itibaren hayatın boyunca toptan fiyatına indirimli kullanmak ister misin ?

% 30 kar marjı ile HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimizin sıcak satışını yapmak ister misin ?

HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimiz ile ek-iş, ek gelir için evden iş imkanımızı değerlendirmek ister misin ?

Cevabın ” EVET ” ise;

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın… 

HuncaLife Elde Bulaşık Yıkama için Bulaşık Deterjanı Temizlik Ürünü

HuncaLife Home Professional Elde Bulaşık Yıkama için Bulaşık Deterjanı Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Fosfat ve ağartıcı içermeyen özel formülü sayesinde cilde zarar vermez. Mısır yağı, Hindistan Cevizi yağı, Gliserin, Hurma yağı, Palmiye yağı içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. Parlatıcı etkisiyle bulaşıklarda su lekesi bırakmaz, cam ve porselende üstün parlaklık sağlar. Suyun sertliğini alarak bulaşıklarda matlaşmayı önler. Özel formülüyle camlarda çizik oluşumunu engeller ve korur. Metallerde korozyonu önler. Hızlı çözülerek topaklaşma yapmaz. Yıkama süresini azaltarak su sarfiyatını azaltır. İlave yağ çözücüye ihtiyaç yoktur.

Kullanım Talimatı: 3 litre suya 50gr ( yarım kapak )  ürün ilave ederek kullanınız. Yıkayacağınız bulaşık ve kullandığınız su miktarı ile bulaşıklarınızın kirlilik seviye ve çeşidine göre ürünün miktarını ayarlayınız. Kullanım şeklinize göre bulaşık suyunun içine veya bulaşık süngerine sıkınız.

 

HuncaLife Home Professional Çamaşır Yumuşatıcı Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Çamaşırlarınızı yumuşacık yaparken, yüksek derecede hassasiyet gösterir. Çamaşırlarınızı sıvı enzim sayesinde yıpratmaz. Deterjan ve temizleyici kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındırır. Doğal meyve esansları ve Hindistan Cevizi yağı içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. İnsana ve doğaya zararlı fosfat, fosfanat, ağartıcı ve optik parlatıcı içermez. Çamaşırların dokusunu ve rengini korur, giysilerinizin ömrünü uzatır. Güçlü anti-statik özelliği ile yapışma ve rahatsızlık hissini önler. Kolay durulanır düşük ısılarda  da etkilidir. Her türlü narin çamaşırlarınızda ( iç çamaşırı, yün, tül vb. ) güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşır liflerini gevşetip yumuşatır. Dolayısıyla kırışıklığı azalttığı için ütülemeyi de kolaylaştırır.

Özellikleri ve Yararları: Konsantre yumuşatıcılar içerir; kumaşlara yeni kumaş yumuşaklığı ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Benzersiz yumuşatıcı formülüdür. Anti-statik özellik gösterir; giysi ve kumaşlardaki statik yapışmayı azaltır. Parlatıcı içerir; çamaşırların sararmasını önler. Çamaşırlara ferah ve temiz bir koku verir. Konsantredir; normal yumuşatıcılardan 4 kez daha az kullanılır. Dolayısıyla ekonomiktir. 

Kullanım Talimatı Otomatik Makinede: Her yıkamada yumuşatıcı gözüne 25gr ( yarım kapak ) Normal Makinede: Son durulama suyuna 35gr ( Bir kapak ) Elde Yıkamada: Son durulama suyuna 15gr ( yarım kapak ) (10 litre su için ) Önerilen miktarlar orta seviyeli su sertliği derecesine göre verilmiştir.

 

HuncaLife Home Professional Renkliler için Çamaşır Deterjanı Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Çamaşırlarınızı tertemiz yaparken, yüksek derecede hassasiyet gösterir. Çamaşırlarınızı sıvı enzim sayesinde yıpratmaz ve renklerini korur. Gri iplikçikleri uzaklaştırır. Mısır, Hindistan Cevizi, Palmiye yağları, cmc, Doğal esanslar içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.  İnsana ve doğaya zararlı fosfat, fosfanat, ağartıcı ve optik parlatıcı içermez. Kolay durulanır, düşük ısılarda da etkilidir. Elde yıkamaya da uygundur. Her türlü narin çamaşırlarınızda  ( iç çamaşırı, yün, tül vb. ) güvenle kullanabilirsiniz. Makinenizde korozyonu önler ve metal parçaları korur. Tortu, tıkanıklık ve kireçlenmeye karşı etkilidir.

Kullanım Talimatı : Otomatik makinede 6 kg çamaşıra – Az kirli çamaşırlarda: 60 gr ( Bir buçuk kapak ) Normal kirli çamaşırlarda: 90 gr ( iki kapak ) Çok kirli çamaşırlarda: 120 gr ( üç kapak ) Elde yıkamada 5 litre suda 55 gr ( bir buçuk kapak ) ürün kullanınız.

Faydalı Bilgiler: Makinenizin deterjan gözünde kullanınız, yumuşatıcı gözünde kullanmayınız. Çamaşır etiketleri üzerinde belirtilen yıkama talimatlarına uyulması tavsiye edilir. Boya veren renklilerle, farklı renkler bir arada yıkanmamalıdır. Kullanma talimatında önerilen miktarlar orta seviyeli su sertliği derecesine göre verilmiştir.

 

HuncaLife Home Professional Beyazlar için Çamaşır Deterjanı Temizlik Ürünü ( 900 ml )

Çamaşırlarınızı tertemiz yaparken, yüksek derecede hassasiyet gösterir. Çamaşırlarınızı sıvı enzim sayesinde yıpratmaz ve renklerini korur. Gri iplikçikleri uzaklaştırır. Mısır, Hindistan Cevizi, Palmiye yağları, cmc, Doğal esanslar içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir.  İnsana ve doğaya zararlı fosfat, fosfanat, ağartıcı ve optik parlatıcı içermez. Kolay durulanır, düşük ısılarda da etkilidir. Elde yıkamaya da uygundur. Her türlü narin çamaşırlarınızda  ( iç çamaşırı, yün, tül vb. ) güvenle kullanabilirsiniz. Makinenizde korozyonu önler ve metal parçaları korur. Tortu, tıkanıklık ve kireçlenmeye karşı etkilidir.

Kullanım Talimatı : Otomatik makinede 6 kg çamaşıra – Az kirli çamaşırlarda: 60 gr ( Bir buçuk kapak ) Normal kirli çamaşırlarda: 90 gr ( iki kapak ) Çok kirli çamaşırlarda: 120 gr ( üç kapak ) Elde yıkamada 5 litre suda 55 gr ( bir buçuk kapak ) ürün kullanınız.

 

HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimizi sende bugünden itibaren hayatın boyunca toptan fiyatına indirimli kullanmak ister misin ?

% 30 kar marjı ile HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimizin sıcak satışını yapmak ister misin ?

HuncaLife Konsantre Temizlik Ürünlerimiz ile ek-iş, ek gelir için evden iş imkanımızı değerlendirmek ister misin ?

Cevabın ” EVET ” ise;

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın… 

 

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?