Kategoriler
Hunca Life Kampanyalar Hunca Life Katalog HuncaLife Duyurular Huncalife Fotoğraflar HuncaLife Ürünleri

HuncaLife İle Herkes İş Sahibi Olacak!

Ev hanımları için evden ek iş imkanı – Evlere iş verilir

Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak para kazanmak ister misiniz?

Çalışan çalışmayan, okuyan okumayan, memur, işçi, köylü, esnaf, ev hanımı, öğrenci, öğretmen, kısacası her kesimden herkes tarafından günde sadece birkaç saat ayrılarak yapılacak bir ek gelir imkanı sunan HuncaLife ile hayaller gerçeğe dönüşüyor. Yönetim Kurulu Başkanlığını Tuncer Hunca’nın yaptığı HuncaLife şu ana kadar 15 bin kişinin yüzünü güldürdü. Bu kişilerin tek yapması gereken ise günde sadece birkaç saatini ayırmak oldu.

İşsiz kadınlar ( ev hanımları ) ya da ek gelir elde etmek isteyen çalışan kadınlara imkan sunan bu evden iş fırsatı ile bugüne kadar birçok kadın isteklerine ulaştı. Satış üzerine kurulan bu kozmetik işi isteyene eğitim, isteyene ek kazanç sağlarken gezdiriyor, eğlendiriyor, aslında sosyalleşmeye adım attırıyor.

İnsan sağlığına zarar vermeyen sağlık bakanlığı onaylı ve helal belgesine sahip, cilt bakım, renkli kozmetik, vücut bakım, koku (parfüm, deodorant, roll-on ), saç bakım, erkek bakım, takı gibi her türlü ürünün satışında kadınlardan destek alacak olan bu evlere iş fırsatı ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. 2012 yılında ürün yelpazesine her katalog döneminde yeni ürünler katan HuncaLife hakkındaki

“Ben Bu İşi Anlamadım !”

“Nasıl Ek Kazancım Olacak ?”

“Günde Kaç Saat Çalışacağım ?”

 “Daha Önce Hiç Böyle Bir İş Yapmadım !”

“Ben Yapabilir miyim?”

sorularının cevapları ise www.huncalife.com.tr adresini ziyaret etmekten ya da 0 541 357 37 27 ( elif hanım ) – 0 541 357 17 47 ( Sinan bey ) numaralı telefonu aramaktan geçiyor.

Ne duruyorsunuz?

Arayın ve hayallerinizi gerçekleştirmeye HuncaLife ile bir adım daha yaklaşın.

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın…

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?