Kategoriler
Hunca Life Katalog HuncaLife Duyurular

HuncaLife Ekim – Kasım Kataloğu için Tıklayın

Hunca Life Ekim – Kasım Kataloğu

Yepyeni ürünleri ve birbirinden güzel kampanyaları ile  HuncaLife Ekim – Kasım aylarında geçerli olacak 7.kataloğumuz çıkmıştır. Bu Ekim – Kasım kataloğu huncalife’in son 2 aylık kataloğudur. Aralık 2012 itibari ile huncalife da kozmetik sektöründe çalışan avon, oriflame, dore ve farmasi gibi aylık katalog sistemine geçiş yapacaktır. Bilgilerinize…

Yeni kataloğumuzda özellikle HuncaLife’ ın yeni yıldızı Carmina Exclusive serimizi detaylıca incelemenizi tavsiye ederim. 7.kataloğumuzda yer alan yeni ürünlerimizi ve kampanyalarımızı biran önce öğrenmek istiyorsanız yada merak ediyorsanız yapmanız gereken tek şey en kısa zamanda bir sipariş vermenizdir. Yapacağınız alış-verişinizde sepetinize otomatik olarak 7.kataloğumuz eklenecek ve size neredeyse 1 ay öncesinden huncalife ekim – kasım kataloğumuz elinize geçmiş olacaktır. Şimdiden  huncalife ekim – kasım kataloğumuzu çok beğeneceğinize inanıyor ve kazancınızın bol olmasını diliyoruz.

Eğer hala kayıtlı bir huncalife temsilcisi değil iseniz aşağıdaki resme tıklayıp huncalife üyelik işlemlerinizi hemen online yapabilirsiniz.

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?