Kategoriler
Genel

Gizlilik Politikası

• www.sinancavdarli.com, kullanıcılarının ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası’nda belirttiği üzere üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

• www.sinancavdarli.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

• Kişisel bilgileriniz HuncaLife şirketi haricinde bilginiz dışında paylaşılmaz ve kullanılmaz. Kişisel bilgilerinizin gelecekte kullanılmasını istemiyorsanız 0541 357 17 47  nolu telefondan iletişim bilgilerinizi sildirebilirsiniz.

• HuncaLife’a kayıt olan uyeler www.huncalife.com.tr adresine yaptıkları müracaat ile kişisel bilgilerinin sistemden silinmesini saglayabilirler.

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?