Elif & Sinan Çavdarlı HuncaLife Başarı Hikayesi

Merhaba değerli ziyaretçimiz; Elif Özkan Çavdarlı, 1978; Sinan Çavdarlı, 1976 Bursa – Karacabey doğumluyuz. HuncaLife sistemde Elif & Sinan Çavdarlı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul Ataşehir’de yaşıyoruz ve HuncaLife bizim asıl işimiz, geçimimizi HuncaLife ile sağlıyoruz. Evden home-office çalışarak Türkiye geneli organizasyon çalışması yapmaktayız. Biz başarımızı, bize yakın insanlar ve arkadaşlarımızın sayısıyla ölçmeyi tercih ediyoruz. Çevremizdeki herkesin mutlu olmasını sağlayacak şekilde yaşamayı tercih ediyoruz. Arkadaşlık değerinin düşmediği bir dünyada çalışıyoruz. Geleceğin bize yanılmadığımızı göstereceğine inanıyoruz. Bu mesleği gittiğimiz yolun bir parçası olarak görüyoruz ve şükürler olsun ki kişiler ile büyüyoruz. HuncaLife ile biz içimizdeki gücü, enerjiyi ve benliğimizi bulduk. HuncaLife ile başlangıç aşamasında tanıştık.

HuncaLife’ ta dikkatimizi çeken en önemli etkenler aşağıdaki unsurlar oldu.

%100 yerli sermaye ve Türk şirketi olması,

1957 kuruluşlu, 70 yıllık derin iş tecrübesi ile üretici firma olması,

Kurumsal bir şirket olması,

• Türkiye’de tanınmış marka gücü olması,

• Doğrudan satışa, ciddi bir altyapı ve saha tecrübesi olan profesyonel yöneticiler ile başlaması,

Hunca kalitesi ile üretilmiş HuncaLife markalı yüzlerce yeni ürün çeşidinin olması,

• Ürünlerin, sağlık bakanlığı onaylı ve Helal belgesine sahip olması,

• Mevzuata uygun kapıdan satış yetki belgesine sahip olması,

• Doğrudan satışta kozmetik sektöründe, en çok para kazandıran Kariyer ve Kazanç Planına sahip olması,

Kataloğumuzda bulunan yüzlerce çeşit ürünün, kalite standartları çerçevesindeki üretim aşamalarını yapmış olduğumuz fabrika ziyaretlerinde detaylıca inceleme fırsatı bulduğumuz için, ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanıyoruz ve tanıdığımız – tanımadığımız herkese tavsiye ediyoruz. Bağımsız HuncaLife temsilcisi olarak, internet ortamında; sosyal medya, kişisel web sayfalarımız ve internetten online seminerler ile, saha çalışmalarımızda da; ev toplantıları, il-ilçe seminerleri, eğitim akademileri ile aktivitelerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.

HuncaLife Kariyer ve kazanç planındaki sevilere, ekiplerimizin desteği ile adım adım çıkmayı ve en kısa zamanda Çift Yıldız temsilci seviyesine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu yapılanlar bir başlangıç, asıl yapacaklarımızı bizi takip edenler göreceklerdir. Ne kadar çok insana faydamız dokunursa o kadar çok mutlu olacağımıza inanıyor ve SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

Hiç kimse için Hiçbir zaman çok erken veya çok geç değildir. Haydi ipleri çözün, kendi emniyetli limanınızdan ayrılın, yelkenlerinize uygun bir rüzgar yakalayın…ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN! BİRÇOK İNSAN SİZİ BEKLİYOR!.. En içten dileklerimizle, hepinizi sevgiyle selamlıyoruz.

“Elif & Sinan Çavdarlı HuncaLife Başarı Hikayesi” için 5 yanıt

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?