Kategoriler
HuncaLife Duyurular

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN BİZİMLE ÇALIŞABİLECEK BAY-BAYAN TEMSİLCİLER ARIYORUZ.

İSTER EK İŞ OLARAK

İSTER PROFOSYONEL OLARAK

NETWORK MARKETİNG TECRÜBESİ OLSUN OLMASIN

CİDDİ OLARAK DÜŞÜNEN

TEMSİLCİLER ARIYORUZ.
 
TAVSİYE SATIŞ YÖNTEMİYLE HAREKET EDECEK
 
SIFIR SERMAYE İLE RİSK İÇERMEYEN
ÜYELİK İÇİN TOPLU ALIM GEREKTİRMEYEN
%100 TÜRK ŞİRKETİ YERLİ SERMAYE İLE
NETWORK MARKETİNG BÜNYESİNDE
GÖREV ALMAK İSTEYECEK
GİRİŞİMCİLER ARAMAKTAYIZ.
 
Sistemin faydaları:
 
*Ek iş, Ek Gelir olarak yapabilirsiniz.
*Uzun vadede asıl iş olarak yapabilirsiniz.
*Toplumun ihtiyaç duyduğu kozmetik sektöründe dünyaca kabul edilmiş ürünlerle hareket etme şansı
*Kota sorunu olmayan bir şirkette
*Stok sorunu olmadan
*Başlangıçta belli bir alım zorunluluğu yok
*Size iş konusunda her türlü destek
*Telefon ile sürekli bilgi alma şansı
*Sürekli eğitim desteği(E-posta,broşür, cd, online ve fiziki seminer desteği)
 
Bu alanda ciddi düşünüyorsanız bize içinde iletişim bilgilerinizin olduğu kısa özgeçmisinizi göndermenizi rica ediyoruz.
Sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

“Bizimle Çalışmak İster misiniz?” için 6 yanıt

Merhaba, huncalife ailemize katılmanızdan mutluluk duyarız. Geçiş yapmayı düşündüğünüzü yazmışsınız sanırım kozmetik sektöründe çalışıyorsunuz. Şunu rahatlıkla belirtebilirizki kozmetik sektöründe avon, oriflame, dore ve farmasiden daha fazla para kazandıran %100 yerli sermaye olan ve 1957 den beri faaliyet gösteren Türk şirketiyiz.
Eğer isterseniz şuan yaptığınız işle huncalife işimizin arasındaki farkları telefon ile detaylı bir şekilde görüşebiliriz. Bize iletişim sayfamızda yer alan telefon bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz. Herşeyin gönlünüzce olması dileği ile…

Ersin bey merhaba. Yorumunuzda acil olarak ek iş yapmanız gerektiğinden bahsetmişsiniz. Size bu konuda yardımcı olmak isteriz. HuncaLife iş fırsatını hafta içi yada hafta sonu sadece birkaç saatinizi ayırarak değerlendirebilirsiniz. Sizin huncalife iş fırsatını nasıl ek iş olarak değerlendirebileceğiniz hakkında daha fazla detaylı konuşmak için bizi 0 541 357 17 47 den çaldırabilirsiniz.

EK İŞ OLARAK YAPMAK İSTİYORUM AMA ÖNCELİKLE ŞÖYLE BİR SORUM BU TARZ İŞLERDE GENELLİKLE ÖNCE BİZDEN BİR MİKTAR ÜRÜN ALMAMIZ İSTENİR SİZDE AYNI DÜZEN İÇERİSİNDEMİ ÇALIŞIYOSUNUZ BANA MAİLİMDEN ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

Merhaba volkan bey,
Ek iş olarak huncalife iş fırsatını değerlendirebilir, sadece boş zamanlarınızda dahi huncalife ile ilgili odaklı çalışmalar yaparsanız ek gelir sahibi olabilir bu işten para kazanabilirsiniz. Huncalife network marketing sisteme dahil olmak için kayıt esnasında belli bir miktarda ürün almanız gerekmez. Yapmanız gereken sadece buradan ücretsiz huncalife üyelik formunu doldurmanızdır. Sonrasında sizin adresinize hediye olarak huncalife ürün kataloğunu kargo ile gönderiyoruz. Siz huncalife kataloğu elinize geçtiğinde incelemelerinizi yapıyorsunuz. Hayatınız boyunca yüzlerce çeşit huncalife ürününü toptan fiyatına indirimli alabileceğiniz gibi huncalife ürünlerinin sıcak satışını yaparak %30 kar ile cep harçlığı kazanabilirsiniz. HuncaLife iş fırsatının ek iş, ek gelir olabilmesi için kişisel satış yapmanız yada huncalife ürünlerini indirimli kullanmak – satış yapmak veya ekip kurmak isteyen kişileri huncalife referansınız ile ekibinize dahil etmelisiniz. Bu arada bu işin gerçekten size ek iş, ek gelir olmasını istiyorsanız biran önce ücretsiz kayıt işlemlerinizi tamamlayın ve en kısa zamanda kullandığınız ürünlerden oluşan ( diş macunu, sıvı sabun, şampuan, saç kremi, duş jeli, parfüm, roll-on, deodorant vb. ) bir sipariş verin çevrenize elinize gelen huncalife ürünleri ve huncalife kataloğu ile tanıtım yaptığınızda göreceksinizki çok olumlu sonuçlar alacaksınız. Bu süreçte sizin bu işten ek iş, ek gelir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Daha detaylı konuşmak ve bilgi almak için bana ( sinan ) 0 541 357 17 47 den ulaşabilirsiniz.

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?