Kategoriler
HuncaLife Ürünleri

Argan Yağı Nedir? Argan Yağlı Saç Bakım Serisi

3500 Yıla Uzanan Bir Güzellik Sırrı

10. asırda Fenikeliler zamanında çıkarılmaya başlanan Argan Yağı. Fas çöllerinde yaşayan, çok sağlıklı, ince, kıvrak bedenli Berberilerin bu özelliklerinin, kullandıkları Argan Yağı’ndan oluşuna bağlıyor bilim adamları.

3500 yıl sonra Fas kadını hala düzenli olarak yüzlerine, vücutlarına, tırnaklarına ve saçlarına bu değerli yağı uygulayarak sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip oluyorlar. Argan Yağı sadece Fas’ın güney batısındaki Agadir, Essaouira ve Taroudant bölgelerinde yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan (Argania Spinosa) ağacının meyvesinden elde edilir.

Saçlarınıza argan yağlı saç bakım serisi ile daha hacimli bir görünüm kazandırın. Argan yağlı saç bakım serimizde neler var bunlara bir göz atalım;

Hair Specialist Argan Yağlı Şampuan 250 ml: Saçı ve saç derisini nemlendirmek, saç tellerini güçlenmesine ve kırılmalara karşı korunmasına yardımcı olur.

Kullanım bilgileri: Saçlarınızı ıslatınız, köpürterek uygulayınız ve ardından durulayınız. İhtiyaç duyduğunuzda tekrarlayınız. Argan yağı saçlarınızı nemlendirerek daha parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

Hair Specialist Argan Yağlı Saç Kremi 250 ml: Kuru saçları kökten uca nemlendirmeye yardımcı olur. Yoğun şekilde bakım yapar.

Kullanım bilgileri: Saçlarınızı şampuanladıktan sonra, saçınıza eşit miktarda dağıtınız. Bir dakika bekleyiniz ve ardından durulayınız.

Hair Specialist Argan Yağlı Saç Serumu 30 ml: Kuru ve yıpranmış saçların daha sağlıklı daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Saçlara ışıltı ve parlaklık kazandırır. Saçların nemlenmesine yardımcı olur. Havuç yağı ile saçı besler ve nemlendirir.

 Kullanım bilgileri: Avucunuza aldığınız ürünü ellerinizde yayınız ve havluyla kurulanmış veya nemli saçınıza eşit miktarda dağıtarak uygulayınız. Saçlarınızı her zamanki gibi şekillendiriniz.

Hair Specialist Argan Yağlı Saç Maskesi 125 ml: Saç tellerinin yumuşak olmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Saçları kökten uca nemlendirmeye, korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Kullanım bilgileri: Nemli saçınıza uygulayınız. 5 dakika kadar bekletiniz, ardından durulayınız.

 

2-5 Ocak 2014 tarihleri arasında HuncaLife’ tan yapacağınız temsilci fiyatları ile 129 TL üzeri  alış-verişe katalog satış fiyatı toplamı 69,60 TL olan argan yağlı şampuan, saç kremi, saç maskesi ve saç serumuna sadece 19,90 TL‘ ye sahip olabilirsiniz.

Sizde, hayatınız boyunca yüzlerce çeşit huncalife ürünlerini toptan fiyatına indirimli alıp kullanmak ister misiniz?

Hemen ücretsiz üye olmak için tıklayın… 

 

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?