Kategoriler
HuncaLife Duyurular Seminer / Etkinlikler

6. HuncaLife Eğitim Akademisi

HuncaLife Eğitim Akademisi

6. HuncaLife Eğitim Akademisi 4-5-6 Ekim 2013 tarihinde Bursa / Uludağ Alkoçlar Zone otelde gerçekleşecektir.

11 Mayıs – 16 Haziran tarihleri arasında 2 gece 3 gün her şey dahil çift kişilik odada kişi başı ücret 225 TL olup, ayrıca tek kişilik oda fiyatı 290 TL ‘dir.

17 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında 2 gece 3 gün her şey dahil çift kişilik odada kişi başı ücret 290 TL olup, ayrıca tek kişilik oda fiyatı 369 TL ‘dir.

Not: Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos aylarından herhangi birinde Safir seviyeye ulaşan temsilcilerin konaklama ücreti şirkete aittir. Ücretsiz olarak akademiye katılabilirler. Bu temsilciler 3 Ekim – 6 Ekim tarihleri arasında toplamda 3 gece konaklama yaparak 3 Ekim’de akademi detaylarının görüşüleceği Strateji toplantısına da katılacaklardır.

Ayrıca 11 Mayıs – 16 Haziran tarihleri arasında 1.sırasında yer alan 20 kişinin 6.akademi için konaklama satın almasını sağlayan ve akademi boyunca tüm ekibiyle akademi kurallarına uyan temsilcimiz 2 Ekim tarihinde Brüksel’de gerçekleşecek olan Doğrudan Satış Derneği’ nin  organize ettiği muhteşem organizasyona uçak ve konaklama bedelleri şirkete ait olacak şekilde ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

 

 

Sizden de Bir Yorum Alabilir miyiz?